ERJ-U0XF2052Y
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-U0XF2052Y
JLCPCB Part #
C4275141
Package
01005
Description
-55℃~+125℃ 20.5kΩ 31mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS