ERA-3AHD12R4V
MFR.Part #
ERA-3AHD12R4V
JLCPCB Part #
C20015120
Description
-55℃~+155℃ 100mW 12.4Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS