ERJ-U1DF3R16U
MFR.Part #
ERJ-U1DF3R16U
JLCPCB Part #
C4187582
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 3.16Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS