ERA-8AED2052V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA-8AED2052V
JLCPCB Part #
C20016871
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 20.5kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS