ERJ-L1DUF75MU
MFR.Part #
ERJ-L1DUF75MU
JLCPCB Part #
C2079930
Description
-55℃~+125℃ 500mW 75mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS