ERJ-U1DF3603U
MFR.Part #
ERJ-U1DF3603U
JLCPCB Part #
C4263066
Description
-55℃~+155℃ 360kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS