ERJ3GEYJ755V
MFR.Part #
ERJ3GEYJ755V
JLCPCB Part #
C400689
Description
-400ppm/℃~+150ppm/℃ -55℃~+155℃ 100mW 7.5MΩ Thick Film Resistor ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS