ERJ-U1DF3653U
MFR.Part #
ERJ-U1DF3653U
JLCPCB Part #
C1014914
Description
-55℃~+155℃ 365kΩ 500V 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS