ERJ-U1DF2612U
MFR.Part #
ERJ-U1DF2612U
JLCPCB Part #
C1014908
Description
-55℃~+155℃ 26.1kΩ 500V 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS