ERJ-U1DF2610U
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-U1DF2610U
JLCPCB Part #
C1014896
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 261Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS