ERJ-U1DF2401U
MFR.Part #
ERJ-U1DF2401U
JLCPCB Part #
C1861418
Description
-55℃~+155℃ 2.4kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS