ECW-H10752HV
MFR.Part #
ECW-H10752HV
JLCPCB Part #
C3788047
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 1kV 7.5nF ±3% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS