ERJ-U1DF2102U
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-U1DF2102U
JLCPCB Part #
C1861285
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 21kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS