ERJ-U1DF2152U
MFR.Part #
ERJ-U1DF2152U
JLCPCB Part #
C1861356
Description
-55℃~+155℃ 21.5kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS