EEF-CX0D221R
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
EEF-CX0D221R
JLCPCB Part #
C3275690
Package
SMD,4.3x7.3mm
Description
-55℃~+105℃ 1.9mm 15mΩ 2000hrs@105℃ 220uF 2V 5.1A@100kHz Polymer ±20% SMD,4.3x7.3mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS