ERJ-U1DF2051U
MFR.Part #
ERJ-U1DF2051U
JLCPCB Part #
C1861297
Description
-55℃~+155℃ 2.05kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS