ERJ-P14D3002U
MFR.Part #
ERJ-P14D3002U
JLCPCB Part #
C4195257
Description
-55℃~+155℃ 30kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS