ERJ-1RHD2202C
MFR.Part #
ERJ-1RHD2202C
JLCPCB Part #
C20022936
Description
-55℃~+125℃ 22kΩ 50mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS