ERJ-U1DF1182U
MFR.Part #
ERJ-U1DF1182U
JLCPCB Part #
C3993336
Description
-55℃~+155℃ 11.8kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS