CR0248R5F
MFR.Part #
CR0248R5F
JLCPCB Part #
C4254177
Description
-55℃~+155℃ 48.5Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS