ERJ-U1DD82R5U
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-U1DD82R5U
JLCPCB Part #
C1704443
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 750mW 82.5Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS