ERJ-U02D8870X
MFR.Part #
ERJ-U02D8870X
JLCPCB Part #
C3955629
Description
-55℃~+155℃ 100mW 887Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS