ERJ-U1DD3923U
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-U1DD3923U
JLCPCB Part #
C1704516
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 392kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS