ERJ-UP3F1782V
MFR.Part #
ERJ-UP3F1782V
JLCPCB Part #
C4206717
Description
-55℃~+155℃ 17.8kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS