EXB-24V434JX
MFR.Part #
EXB-24V434JX
JLCPCB Part #
C1732708
Package
0402x2
Description
2 4 430kΩ 63mW ±200ppm/℃ ±5% 0402x2 Resistor Networks, Arrays ROHS