ERJP03J3R3V
MFR.Part #
ERJP03J3R3V
JLCPCB Part #
C543102
Description
-150ppm/℃~+400ppm/℃ -55℃~+155℃ 200mW 3.3Ω Thick Film Resistor ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS