ERJ-14BQJ9R1U
MFR.Part #
ERJ-14BQJ9R1U
JLCPCB Part #
C4288248
Description
-55℃~+155℃ 500mW 9.1Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS