ERJ-L03UF57MV
MFR.Part #
ERJ-L03UF57MV
JLCPCB Part #
C4185618
Description
-55℃~+125℃ 200mW 57mΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS