ERJ3GEYJ271V
MFR.Part #
ERJ3GEYJ271V
JLCPCB Part #
C403465
Description
-55℃~+155℃ 100mW 150V 270Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS