TXD2SA-L-12V-X
MFR.Part #
TXD2SA-L-12V-X
Description
-40℃~+85℃ 12V 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 220V@DC 2A 4ms 4ms Silver + Gold Plated Single Coil - Magnetic Latching Relays ROHS