ERJ-U14D9762U
MFR.Part #
ERJ-U14D9762U
JLCPCB Part #
C2139204
Description
-55℃~+155℃ 500mW 97.6kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS