ERA-8APB8061V
MFR.Part #
ERA-8APB8061V
JLCPCB Part #
C4303394
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.06kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS