ERJ-U14D2261U
MFR.Part #
ERJ-U14D2261U
JLCPCB Part #
C2138385
Description
-55℃~+155℃ 2.26kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS