ERJ-6RBD1151V
MFR.Part #
ERJ-6RBD1151V
JLCPCB Part #
C4016766
Description
-55℃~+125℃ 1.15kΩ 100mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS