ERJ-U12J105U
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-U12J105U
JLCPCB Part #
C1014299
Package
1812
Description
-55℃~+155℃ 1MΩ 500V 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS