ECE-P1KP333HA
MFR.Part #
ECE-P1KP333HA
Description
-40℃~+85℃ 14mΩ@120Hz 15.38A@10kHz 25mm 3000hrs@85℃ 33000uF 50mm 80V 92mm ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS