ECW-H16163RHV
MFR.Part #
ECW-H16163RHV
JLCPCB Part #
C3790033
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1.6kV 16nF ±3% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS