ERJ-U12F7151U
MFR.Part #
ERJ-U12F7151U
JLCPCB Part #
C3977234
Description
-55℃~+155℃ 7.15kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS