ERJ-UP8F9312V
MFR.Part #
ERJ-UP8F9312V
JLCPCB Part #
C2123383
Description
-55℃~+155℃ 660mW 93.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS