ERJ-1TNF1430U
MFR.Part #
ERJ-1TNF1430U
JLCPCB Part #
C2078953
Description
-55℃~+155℃ 143Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS