ERJ-U12F3300U
MFR.Part #
ERJ-U12F3300U
JLCPCB Part #
C1014442
Description
-55℃~+155℃ 330Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS