ERJ-U12F1300U
MFR.Part #
ERJ-U12F1300U
JLCPCB Part #
C1014700
Description
-55℃~+155℃ 130Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS