ERJ-12NF3901U
MFR.Part #
ERJ-12NF3901U
JLCPCB Part #
C20018681
Description
-55℃~+155℃ 3.9kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS