ERJ-U12F18R7U
MFR.Part #
ERJ-U12F18R7U
JLCPCB Part #
C4180114
Description
-55℃~+155℃ 18.7Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS