ERJ-12NF8663U
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-12NF8663U
JLCPCB Part #
C20019398
Package
1812
Description
-55℃~+155℃ 750mW 866kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS