ERJP06J823V
MFR.Part #
ERJP06J823V
JLCPCB Part #
C543489
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 500mW 82kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS