ERJ-U12F1070U
MFR.Part #
ERJ-U12F1070U
JLCPCB Part #
C1014563
Description
-55℃~+155℃ 107Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS