ERJ-S03F3R09V
MFR.Part #
ERJ-S03F3R09V
JLCPCB Part #
C4195889
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 100mW 3.09Ω Thick Film Resistor ±1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS