ERJ-T08J134V
MFR.Part #
ERJ-T08J134V
JLCPCB Part #
C4032887
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 130kΩ 330mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS