ERJ-U12D1650U
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-U12D1650U
JLCPCB Part #
C4077372
Package
1812
Description
-55℃~+155℃ 165Ω 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS